Domů na svátky? S Kiwi.com to jde jednoduše

Domů na svátky? S Kiwi.com to jde jednoduše

Inspirace

Autorem je

Autorem je |

Ať už na svátky chcete být kdekoliv, pomůžeme vám se tam dostat bezpečně a zodpovědně

V předchozích letech by touto dobou miliony lidí po celém světě plánovali svou cestu za rodinou a přáteli. Letenky připravené, kufry sbalené, lidé zahalení do vrstev oblečení a legračně huňatých kabátů by si razili cestu přes letištní kontrolu a ve vzduchu by viselo nadšení, že člověk opět uvidí usměvavé tváře svých milovaných. Ale jak všichni dobře víme, rok 2020 byl naprosto jiný od všech těch předchozích, které si většina z nás pamatuje.

A právě z toho důvodu využívá mnoho lidí vánoční svátky k tomu, aby navštívilo svoji rodinu. Na druhou stranu mnoho dalších (včetně mě, vašeho autora), bohužel, letos návštěvu možná vynechá. Nevykládejte si to špatně, nic mi nedělá takovou radost jako svižná procházka v chladném slunci zalitých kopcích kousek od domku mých rodičů, sledování fotbalového zápasu místního družstva následované skleničkou ve starodávné hospůdce a zakončení dne filmem a spořádáním hory jídla… letos to však zřejmě nepůjde.

Každá situace je samozřejmě jiná, proto je tu Kiwi.com, aby vám s vaší cestou pomohlo. Ať už o vánočních svátcích budete chtít být kdekoliv, dopravíme vás tam.

Základem všeho je zodpovědné cestování

Pokud se rozhodnete cestovat, buďte zodpovědní vůči sobě i ostatním cestujícím a těm, které jedete navštívitPokud se rozhodnete cestovat, buďte zodpovědní vůči sobě i ostatním cestujícím a těm, které jedete navštívit — Shutterstock

Zodpovědnost vůči ostatním i sobě byla nejdůležitějším aspektem cestování v roce 2020. Netvrdíme, že nemáte cestovat, ale stále jsme v oku pandemie, proto je důležité připravit se a být si vědomi jakýchkoliv pravidel a nařízení.

Pokud se rozhodnete cestovat, buďte — prosím — zodpovědní vůči sobě i ostatním cestujícím a těm, které jedete navštívit. Dodržujte nošení roušky za všech okolností. Přibalte si dezinfekční gel a/nebo vlhčené ubrousky na ruce, používejte dezinfekční prostředky, které jsou pro vás připravené na letišti nebo nádraží a nezapomínejte na rozestupy. Zkontrolujte si, že máte všechny potřebné dokumenty a případnou zdravotní dokumentaci pro země, kterými cestujete. Sledujte také doporučení a instrukce vlád a neporušujte žádná pravidla jen proto, že se vám zrovna bude chtít.

Při hledání cest na Kiwi.com si nyní můžete vyfiltrovat země, přes které nechcete cestovat nebo přes které se vám nehodí cestovat. Díky našemu upozornění na dostupnost cest můžete zůstat v obraze ohledně jakýchkoliv nově dostupných spojů na své trase.

Flexibilní rezervace, stovky tras a výhodné ceny

Díky našim tarifům budete mít míru flexibility, kterou potřebujeteDíky našim tarifům budete mít míru flexibility, kterou potřebujete — Kiwi.com

Snad jsme vás nyní přesvědčili, že pokud se rozhodnete cestovat, tak pak jen s Kiwi.com. Naše technologie kombinuje lety, vlaky a autobusy, proto vždy budete mít obrovskou svobodu vlastního výběru. Možná jste plánovali letět: podívejte se na Kiwi.com, jestli neexistuje nějaká alternativa. Namísto hodin strávených v neosobním prostředí letiště byste si naopak mohli vychutnávat cestu pozemní dopravou, např. dlouhou, uklidňující projížďku vlakem.

Pokud potřebujete zrovna šetřit (jako právě teď spousta z nás), na Kiwi.com můžete třídit dostupné možnosti od těch úplně nejlevnějších. Můžete tedy cestovat s vědomím, že lepší cenu už byste nikde jinde nesehnali, a ušetřit čas, který byste jinak strávili klikáním mezi internetovými záložkami a nastavováním filtrů na nespočtu jiných vyhledávačů, aby se vám podařilo najít dobrou cenu. Na Kiwi.com jde vše a okamžitě.

K tomu všemu také potřebujete míru flexibility, a tu vám Kiwi.com také poskytne. Situace ohledně cestování je nadále nestálá, dopravci upravují svá spojení, mění se restrikce, nebo se dokonce ruší některé lety, proto vám naše flexibilní tarify poskytují možnosti vrácení peněz a přerezervování, pokud se vaše plány změní.

Ať už letos o Vánocích máte jakékoliv cestovní plány, s Kiwi.com je jednoduché vybrat si přesně to, co vám vyhovuje. Zvolte si dopravní prostředek, upravte každý detail cesty pomocí naší velké nabídky filtrů, vyberte tarif, který je šitý vám na míru a zarezervujte vše — jednotlivé části cesty s jednotlivými dopravci — jedním kliknutím a za jednu konečnou cenu.

Krásné prožití vánočních svátků, od Kiwi.com

Podobné články