Proměňte Sodexo body za cestování s Kiwi.com

Proměňte Sodexo body za cestování s Kiwi.com

Novinky Kiwi.com

Autorem je

Autorem je |

Díky této nové spolupráci si můžete jednoduše pořídit letenky, jízdenky na vlak i autobus a ještě mnohem víc

Pokud stejně jako my rádi cestujete, určitě vás potěší nový způsob nákupu cestování na Kiwi.com. Nyní máte možnost rezervovat si letenky, jízdenky na vlak i autobus a mnohem víc díky našemu novému partnerovi Sodexo, největšímu poskytovateli zaměstnaneckých benefitů v České republice.

V rámci této spolupráce si držitelé benefitů Sodexo mohou své body vyměnit za poukazy od Kiwi.com a rovnou zarezervovat svou cestu na stránkách Kiwi.com.

„Díky spolupráci mezi Sodexo a Kiwi.com mohou držitelé benefitů své body využít jedním z nejlepších způsobů — na nákup cestování, k tomu se někam podívat a dobít baterky. Inovativní technologie od Kiwi.com, která dokáže vytvořit unikátní itineráře cest vám zaručí neomezené možnosti výběru,“ uvedla Helena Torres, Global Partnerships Manager pro Kiwi.com.

Jak můžete proměnit Sodexo Benefity za poukazy od Kiwi.com?

Díky spolupráci se Sodexo si mohou držitelé benefitů jednoduše pořídit cestování na Kiwi.comDíky spolupráci se Sodexo si mohou držitelé benefitů jednoduše pořídit cestování na Kiwi.com — Shutterstock

Sodexo spustilo novou stránku Cestuj s benefity — kde si držitelé benefitů mohou jednoduše proměnit své body za poukazy. Mohou si zvolit hodnotu svého poukazu od Kiwi.com a zároveň vybrat ubytování. Platba probíhá bezpečně přes platební bránu Sodexo a poukaz od Kiwi.com přistane zákazníkovi okamžitě poté na e-mailu.

„Doufáme, že naší novou službou ve spolupráci s poskytovateli cestovních služeb, včetně Kiwi.com, potěšíme všechny, kteří plánují cestu do zahraničí nebo po České republice,” uvedla Tereza Knířová, mluvčí pro Sodexo Benefity.

Sodexo Benefity jsou často nabízeny zaměstnancům v České republice v rámci zaměstnaneckých odměn. Zaměstnanci Kiwi.com si také mohou užít výhody programu Sodexo.

Sodexo na českém trhu působí od roku 1992 a poskytuje firmám a institucím služby a zaměstnanecké benefity, jako například příspěvek na stravování, volný čas a dárkové poukazy.

Na Kiwi.com Stories na vás čekají inspirace na cesty, aktuality, cestovní vychytávky a spousta dalšího.

Podobné články