Staň se cestovatelským influencerem! Kiwi.com hledá World Travel Hackers

Staň se cestovatelským influencerem! Kiwi.com hledá World Travel Hackers

Novinky Kiwi.com

Autorem je

Autorem je |

Ultimátní prázdninový job: Hledáme odvážné a kreativní cestovatele, kteří se nebojí psát o svých zážitcích

Kiwi.com tě potřebuje. Ano, tebe. Hledáme World Travel Hackers pro ultimátní prázdninový job. Chceš vědět, co to obnáší? World Travel Hacker bude cestovat, fotit, natáčet a psát. Ten, kdo tuhle práci snů získá, navštíví za naše peníze během čtyř týdnů několik zemí světa a po celou dobu bude všechny svoje zážitky a tipy sdílet na sociálních sítích. Tohle je jedinečná příležitost a můžeme ti slíbit, že to bude nezapomenutelný zážitek. Pokud si myslíš, že na to máš, tak se nám ozvi!

Sponzorem téhle akce je Visa.

Dokumentuj zážitky z cest a vydělávej si tím!

Představujeme si to nějak takhle. Tobě a tvému parťákovi nebo parťačce dáme 10 000 EUR na cestování a plnění různých úkolů. Abychom byli konkrétnější, tak třeba budeš muset v Londýně ochutnat fish and chips, v Berlíně zapařit za míň než 50 EUR, v Bangkoku vyzkoušet různé způsoby přepravy a tak podobně. Taky pro nás budeš muset vytvářet digitální obsah, a to minimálně v téhle podobě:

 • šest videí na YouTube,
 • deset tiktokových videí nebo instagramových reelů,
 • patnáct fotek.

Tvoje videa a fotky nesmí být žádná tuctovka. Musí zachycovat tvoje zkušenosti a způsoby, kterými hackuješ cestování a šetříš peníze. Když už jsme u těch peněz, tak abychom tě co nejvíc motivovali k šetření, něco ti prozradíme. Na konci těch čtyř týdnů si můžeš nechat všechny peníze, které ti z těch 10 000 EUR zbydou.

Kdo se může přihlásit

Woman near fairground at dusk filming with phone — Getty ImagesLetos o prázdninách si můžeš vyzkoušet, jaké to je být cestovatelským influencerem – Getty Images

Tahle práce není pro každého (i když dělat by ji chtěli všichni). Nepotřebuješ k tomu žádné extra zkušenosti s vytvářením obsahu, ale musíš splnit několik podmínek. Tady jsou:

 • Musí ti být aspoň 18 let.
 • Musíš umět plynule anglicky.
 • Musíš mít cestovní pas platný minimálně do konce února 2024.
 • Musíš to umět se slovy a s foťákem, aby tvé příspěvky zaujaly co nejvíc lidí, kteří je budou lajkovat, sdílet a komentovat.

Protože tohle je práce pro dva, podmínky musí splňovat i tvůj parťák nebo parťačka. A když už jsme u toho, doporučujeme ti vybrat si někoho, koho vážně dobře znáš a s kým je ti dobře. Měli byste mít podobné vnímání světa, umět spolupracovat a být si oporou v náročných situacích.

Jak se přihlásit

@kiwi.com 2 friends, 1 trip, crazy cheap flights on kiwi.com, pt. 1🛫 #kiwicomtravel #kiwicomflight #traveltok ♬ original sound – Kiwi.com

Jestli nás chceš přesvědčit, že si tenhle job snů zasloužíš, natoč a sestříhej zábavné video o svém rodném městě (nebo městě, ve kterém žiješ). Dáme ti pár tipů, na co je třeba se zaměřit…

 • Celková kvalita videa: ucelenost, jedinečnost obsahu (hacky, tipy a triky), jestli je vhodné pro Instagram nebo YouTube a jak přirozeně v něm působíš
 • Odlišnost pojetí: prozraď nám tajemství svého města, turistické pasti, kterým je lepší se vyhnout, a nejlevnější místa, kam chodí místní (takže i ty)
 • Komentování: přidej do videa hlasový komentář, titulky s hudbou na pozadí nebo kombinaci obojího – prostě nás to musí bavit
 • Potřebuješ nakopnout inspiraci? Mrkni na tiktoková videa našich influencerů

Přihlášku spolu s videem ve formátu .mov nebo .mp4 nám pošli do 11. června 2023. Tvůj obsah by musí být v angličtině. Přihlášku vyplníš tak, že na téhle stránce klikneš na tlačítko „Chci ultimátní prázdninový job“. Obchodní podmínky celé akce najdeš tady.

Tak co? Chceš zažít léto snů a stát se dobrodružným cestovatelským vloggerem? Sežeň si parťáka nebo parťačku, natočte video a třeba budete jednou ze šťastných dvojic, které se stanou World Travel Hackers!

Další inspirativní články o cestování najdete na stránce Kiwi.com Stories.

Podobné články