Udělejte si z koncertu Harryho Stylese malou dovolenou

Inspirace

Autorem je

Autorem je |

Harry Styles se vydává napříč USA a Evropou na své turné Love On Tour. Pokud jste si udělali radost vstupenkou, nezapomeňte pořádně prozkoumat město, kde se koncert koná

Jeho turné Love On Tour bylo v roce 2020 kvůli pandemii koronaviru odloženo. Harry Styles se teď konečně vydává na cestu po světě, aby vystoupil před miliony fanoušků, kteří na něj už dva roky netrpělivě čekají.

Během turné tenhle fešák s rozčepýřenými vlasy navštíví USAEvropu. Rozhodně vás nechceme rozptylovat od zlatého hřebu večera, ale když už máte namířeno do nového města, byla by velká škoda ho trochu nepoznat. Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější zastávky turné na obou stranách Atlantiku, ve kterých stojí za to chvíli zůstat a prozkoumat je. A nezapomeňte, že Kiwi.com vás tam dostane levně. Letadlem, vlakem i autobusem!

USA

Harry Styles právě zahájil své turné po USA, při kterém vystoupí ve čtyřech městech.

New York (20. srpna – 21. září 2022)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kiwi.com (@kiwicom247)

Tenhle měsíc Harry Styles vystoupí na pódiu v Madison Square Garden, což je ideální příležitost trochu se cournout po New Yorku, nejnavštěvovanějším městě z našeho seznamu. Před pandemií sem každoročně zavítalo přes 60 milionů lidí.

V New Yorku je pořád co dělat. (Prý by vám trvalo dvě desetiletí, než byste se najedli v každé restauraci, a to ani nemluvě o různých atrakcích.) Rozhodně se mu nepřezdívá „město, které nikdy nespí“ pro nic za nic. Za skvělými bary a kluby nemusíte od místa konání koncertu chodit daleko. Můžete se v nich rozehřát před koncertem, nebo tam pokračovat po něm. Rozhodně budete mít na co vzpomínat.

Austin (25. září – 3. října 2022)

The Texas State Capitol — ShutterstockTexas Capitol – Shutterstock

V Austinu, hlavním městě Texasu, se nudit nebudete. Koncert se koná v Moody Center, v samotném srdci města, takže to budete mít všude kousek. Navštivte Texas Capitol, nechte se postrašit obludami v Museum of the Weird a zrelaxujte se v Barton Springs Pool, oblíbeném venkovním termálním jezírku.

A pokud máte čas, nenechte si ujít další vodní aktivitu (a dost dobře možná to nejcoolovější místo v Austinu) – park Quest ATX. Nabídne vám dvě 25m skluzavky, wakeboardování a nafukovací překážkovou dráhu, takže tu o zábavu budete mít postaráno.

Chicago (6.–15. října 2022)

Máte štěstí, protože začátek října je pro návštěvu Chicaga skvělou dobou! Je příjemné počasí, ve stejném termínu se tu koná Mezinárodní filmový festival a přípravy na Halloween jsou v plném proudu.

Mezi ty nejlepší strašidelné aktivity patří Night of 1 000 Jack-o‘-Lanterns v Chicago Botanic Garden mezi 12. a 16. říjnem. Botanická zahrada je k prasknutí plná úžasně vyřezaných osvětlených dýní. Na některých z nich jsou dokonce celebrity, takže si připadáte jako v divné kombinaci zahradnictví a muzea voskových figurín.

Inglewood (October 23 — November 15, 2022)

Randy's Donuts donut sign at dusk — ShutterstockV Randy’s Donuts prý umí ty nejlepší koblihy na světě a tohle je jejich původní obchod – Shutterstock

Tahle část turné se bude konat jen kousíček od losangelského mezinárodního letiště. Pro vás to znamená vynikající dopravní spojení, takže se snadno dostanete na koncert i kamkoli jinam.

A teplota bude pořád fajn na trochu toho válení se na pláži. Prostě Kalifornie. Pláž Venice Beach s bílým pískem a palmami je jako stvořená pro odpolední procházky. Navíc ji lemují trendy krámky, galerie a restaurace.

Evropa

Příští rok na jaře a v létě poblázní mánie jménem Harry Styles taky Evropany. Kromě měst na našem seznamu navštíví zpěvák i Londýn, Paříž, Barcelonu, MadridAmsterdam. Tahle velká města jsou skvěle přizpůsobená turistům, takže se v nich budete i napoprvé cítit jako doma. My se ale zaměříme na některá z menších měst, která jsou součástí turné.

Mnichov (May 17 — 18, 2023)

Olympic Park in Munich — ShutterstockMnichovský Olympijský park je úžasným místem severně od centra města – Shutterstock

Mnichov je obecně hezké město a Olympijský park, kde se nachází koncertní prostor Olympiastadion, je obzvlášť krásný. Kolem obrovského jezera se rozprostírají udržované zelené kopečky, které jsou v pozdně jarních slunečních paprscích ještě idyličtější než normálně. Na vrcholu hrdě se tyčící Olympijské věže najdete tři vyhlídkové terasy, ze kterých za jasného dne vidíte až na Alpy.

I kdybyste zůstali jen v okolí Olympijského parku, užili byste si to. Atmosféra během koncertů je tu naprosto úžasná. Ale pokud se rozhodnete prozkoumat centrum, měli byste vidět Marienplatz, novou radnici Residenz, která bývala královským palácem, a taky trh Viktualienmarkt, kde si můžete koupit něco dobrého k jídlu.

Edinburgh (26.–27. května 2023)

Murrayfield, kde se koncert v Edinburghu bude konat, je hlavně rezidenční oblastí, která leží stranou od ruchu města. Stačí ale naskočit na autobus nebo tramvaj a za pár minut jste v centru, kde můžete pokračovat v zábavě.

Po koncertu Harryho budete určitě sršet energií, tak proč ji nejít vytancovat? Edinburgh je známý svým skvělým nočním životem. Je to město plné studentů, takže tu najdete i levnější kluby. V některých z nich prodávají drinky už od jedné libry! A pokud si můžete dovolit udělat trochu větší vítr v peněžence, skočte do klubu Ballie Ballerson, kde se skvěle vyřádíte: bazén s kuličkami, skluzavka a cukrovinkové koktejly jsou receptem na nezapomenutelný večer.

Po náloži zábavy a cukru se druhý den projděte po středověkém Starém městě nebo si vyšlápněte na vrchol Arthur’s Seat a nadýchejte se čerstvého vzduchu.

Düsseldorf (27.–28. června 2023)

Stejně jako v Inglewoodu se i düsseldorfská Merkur Spiel-Arena nachází příhodně hned vedle letiště. Nejlepším místem k prozkoumání poblíž je Nordpark. Krásně upravené zelené prostranství s fontánami, nádhernými stromy, voňavými květinami a japonskou zahradou. Uprostřed Nordparku pak najdete nejnavštěvovanější atrakci Düsseldorfu Aquazoo Löbbecke Museum. Aquazoo vypráví příběh evoluce podmořského života za pomoci živých exponátů. I když po Harry Stylesovi vás rejnok už asi neohromí.

Pokud se rozhodnete vyrazit do centra, najdete tam ulice plné butiků, restaurací, muzeí a galerií. Taky tam můžete propařit celou noc.

Varšava (2. července 2023)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kiwi.com (@kiwicom247)

Varšava je suverénně nejlevnějším městem na našem seznamu, což je super, pokud většina vašich peněz padla na lístek na Harryho Stylese. Varšava vás díky levné hromadné dopravě, ubytování a jídlu rozhodně nezruinuje.

Atrakce jsou taky levné, a někdy dokonce nestojí vůbec nic. Jen pár set metrů od PGE Narodowy, kde se bude koncert konat, se u řeky opalují lidé na pláži Poniatówka. Určitě omrkněte sochu Malého povstalce, Hrob neznámého vojína nebo některý z dalších pomníků světových válek. Nebo se vydejte na pěší prohlídku zdarma a poznejte kdysi nechvalně proslulou, dnes však trendy čtvrť Praga.

Vídeň (8. července 2023)

Wurstelprater amusement park at night — ShutterstockBěžte si to užít do Prátru – Shutterstock

Ach, Vídeň. Jestli se na koncert vydáváte sem, můžete si gratulovat. Jasně, Vídeň je oděná do hávu elegance a sofistikovanosti. Ale nepříliš hluboko pod povrchem pobublává její zajímavější tvář. Distingovanost ustupuje před obrovskými blešími trhy, úchvatnou sbírkou pouličního umění nebo třeba uměle vytvořeným 21kilometrovým ostrovem na Dunaji. Ve Vídni vždycky najdete něco, co vás uchvátí. Ale samozřejmě tam najdete hlavně Harryho.

Nakonec nezapomeňte zajít na druhý konec Prátru, kde najdete klasický retro zábavní park Wurstelprater se vzrušujícími atrakcemi a spoustou barevných světel. I vy tak můžete být v záři reflektorů!

Více inspirací pro cestování najdete na stránce Kiwi.com Stories