Získejte více s vlastním transferem od Kiwi.com

Získejte více s vlastním transferem od Kiwi.com

Novinky Kiwi.com

Autorem je

Autorem je |

Kombinujte lety, autobusy a vlaky a objevte nové a vzrušující cesty, které jste si ani nedokázali představit

Díky naší technologii vlastního transferu neboli virtuálního propojování mohou cestovatelé v našem vyhledávači na propojovat tisíce spojení letecké a pozemní dopravy od přepravců, kteří spolu obvykle nespolupracují.

Na Kiwi.com můžete jednoduše propojovat různé druhy letů, vlakových i autobusových spojů a kombinovat je do jediného itineráře. Je to snadné, získáte tím svobodu výběru v plánování svých cest a k tomu i více za svoje peníze.

Podívejte se na naše video a zjistěte, jak vlastní transfer funguje

 

Plánujete složitou cestu? Jednoduše zadejte do našeho vyhledávače, odkud a kam chcete cestovat, a Kiwi.com vám vám najde jednotlivá spojení v rámci jednoho itineráře. Za celou cestu zaplatíte jen jednu konečnou cenu. Ano, je to tak jednoduché.

Disponujeme tisíci dopravními spojeními, a proto budete mít naprostou svobodu v tom, kdy a jak chcete cestovat. Technologie vlastního transferu kombinujte dopravce, kteří spolu obvykle nespolupracují, proto budete mít příležitost vytvářet cesty, které by jinak ani neexistovaly, a k tomu objevovat trasy, které letecké společnosti nezveřejňují.

Upravte si každý detail cesty tak, aby pro vás byla dokonalá. S vlastním transferem pro vás sestavíme cestu v rámci vteřin a díky našim flexibilním možnostem si můžete být jistí tou nejlepší dostupnou cenou.

Díky našim cestovním možnostem dostanete ze své cesty úplné maximum

Disponujeme tisíci dopravními spojeními, a proto budete mít naprostou svobodu v tom, kdy a jak chcete cestovatDisponujeme tisíci dopravními spojeními, a proto budete mít naprostou svobodu v tom, kdy a jak chcete cestovat — Shutterstock

Letecké a dopravní společnosti všech velikostí jsou základem toho, jak Kiwi.com funguje. Naší misí je vylepšit svět cestování a na trhu jsme známí jako vyzyvatelé zkostnatělých a nepřizpůsobivých pravidel, kterými se cestovní průmysl řídí a kterým je často složité porozumět.

Vybudovali jsme tu největší databázi cestovních spojení na světě a každý den do ní přidáváme nové dopravce a cesty. S námi objevíte nové a vzrušující možnosti cestování, které nejsou k dispozici nikde jinde. Rozlučte se s pocitem, že jste si někde nechali ujít výhodnější nabídku nebo lepší trasu.

Můžete si být jistí, že s námi cestujete za nejlepší dostupnou cenu

S námi najdete všechna různá spojení, která si můžete představit, získáte více za své peníze, a proto si vždy můžete být jistí, že lépe už nikde jinde nepořídíte. Pokud svou cestu nemůžete najít na Kiwi.com, je pravděpodobné, že ještě nebyla zavedena.

Jistě se nemůžete dočkat, až sami začnete vyhledávat, proto navštivte Kiwi.com vyhledávač ještě dnes.

Podobné články