Do domu na Święta? To proste z Kiwi.com

Do domu na Święta? To proste z Kiwi.com

Inspiracje podróżnicze


|

Gdziekolwiek musisz być w okresie świątecznym, możemy pomóc Ci podróżować bezpiecznie i odpowiedzialnie

Każdego innego roku mniej więcej w tym czasie miliony ludzi planują spotkanie z rodziną i przyjaciółmi. Loty zarezerwowane, torby spakowane, ludzie w warstwach ubrań i komicznie dużych płaszczach próbują przebić się przez kontrolę bezpieczeństwa na lotnisku, a na myśl o ponownym zobaczeniu uśmiechniętych twarzy bliskich wzbiera w nich radość. Ale, jak wszyscy wiemy, rok 2020 był inny niż jakikolwiek inny rok za ludzkiej pamięci.

Z tego powodu wiele osób traktuje okres świąteczny jako rzadką okazję do zobaczenia swoich bliskich. Wielu innych (w tym autor tego tekstu) z żalem stwierdza, że wygląda to mało prawdopodobnie. Nie zrozumcie mnie źle, nie ma niczego, co kochałbym bardziej niż spacer w mroźny słoneczny dzień po wzgórzach w pobliżu domu moich rodziców, obejrzenie meczu miejscowej drużyny piłkarskiej a następnie wypicie kufla piwa lub dwóch w prastarym pubie, zanim niepewnym krokiem powrócę do domu oglądać telewizję i zjeść wszystko, co jest do zjedzenia, ale w tym roku, przynajmniej dla mnie, niestety może być to niemożliwe.

Jednak każda sytuacja jest inna, dlatego w Kiwi.com jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gdziekolwiek chcesz być w te Święta Bożego Narodzenia, znamy sposoby, byś mógł tam dotrzeć.

Najważniejsze to podróżować odpowiedzialnie

Decydując się na podróż bądź odpowiedzialny wobec siebie, innych podróżników i osób, które zamierzasz odwiedzićDecydując się na podróż bądź odpowiedzialny wobec siebie, innych podróżników i osób, które zamierzasz odwiedzić — Shutterstock

Najważniejszą rzeczą w podróżowaniu w 2020 roku była potrzeba, by czynić to odpowiedzialnie. Nie mówimy, żeby nie podróżować, ale pandemia wciąż trwa i ważne jest, abyście byli w pełni przygotowani i znali wszelkie obowiązujące zasady i przepisy.

Decydując się na podróż bądź odpowiedzialny wobec siebie, innych podróżników i osób, które zamierzasz odwiedzić. Zawsze noś maskę na twarz. Weź żel lub chusteczki dezynfekujące, albo jedno i drugie, skorzystaj ze środków dezynfekujących udostępnianych na lotnisku lub na dworcu i zachowaj odległość od innych osób. Sprawdź, jakich potrzebujesz dokumentów i jakie są wymagania zdrowotne w każdym kraju, przez który przejeżdżasz. Traktuj rządowe wytyczne i porady jako sprawy najwyższej wagi i nie naruszaj żadnych przepisów ot tak, dla zasady.

Podczas wyszukiwania na Kiwi.com możesz teraz omijać kraje, które skomplikowałyby Twoją podróż. Możemy również informować Cię o wszelkich nowych trasach, które zostaną otwarte, za pomocą naszej funkcji Alert o dostępności.

Elastyczna rezerwacja, setki tras, w przystępnych cenach

Niezależnie od tego, jak i kiedy planujesz podróżować w tym okresie świątecznym, Kiwi.com ułatwia wybranie wariantu odpowiedniego dla Twoich zamiarówNiezależnie od tego, jak i kiedy planujesz podróżować w tym okresie świątecznym, Kiwi.com ułatwia wybranie wariantu odpowiedniego dla Twoich zamiarów — Kiwi.com

Jak więc widzisz, jeśli zdecydujesz się podróżować, sposobem na to jest skorzystanie z usług Kiwi.com. Po to, aby dać Ci jak największy wybór, nasza oferta łączy podróże lotnicze, pociągi i autobusy. Być może brałeś pod uwagę tylko podróż samolotem; sprawdź, co jest dostępne na Kiwi.com i zobacz, czy można to zrobić inaczej. Zamiast spędzać godziny na bezdusznym lotnisku, może daj sobie szansę zobaczyć świat z poziomu gruntu podczas długiej, relaksującej podróży pociągiem.

Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze (jak wielu z nas czyni to obecnie), Kiwi.com może posortować możliwe warianty, aby znaleźć absolutnie najtańsze dostępne trasy. Możesz podróżować, wiedząc, że nigdzie nie dostaniesz lepszej ceny, więc nie musisz już klikać na różne karty i żonglować filtrami na różnych witrynach, aby znaleźć odpowiednią ofertę – Kiwi.com to rozwiązanie kompleksowe.

Poza tym potrzebujesz elastyczności, Kiwi.com również w tym zakresie ma dla Ciebie odpowiednią ofertę. Sytuacja w podróżach wciąż jest nieustabilizowana. Zmieniane są trasy, zmianom ulegają obowiązujące ograniczenia nadal od czasu do czasu odwoływane są loty. Dlatego właśnie oferujemy elastyczne rodzaje taryf, dając Ci możliwość zwrotu kosztów i zmiany rezerwacji w przypadku zmiany planów.

Niezależnie od tego, jak i kiedy planujesz podróżować w tym okresie świątecznym, Kiwi.com ułatwia wybranie wariantu odpowiedniego dla Twoich zamiarów. Wybierz środek transportu, za pomocą naszej szerokiej gamy filtrów dostosuj każdy aspekt podróży do swoich upodobań, wybierz rodzaj taryfy, który zapewni Ci spokój i zarezerwuj wszystko – każdy odcinek u wszystkich przewoźników – jednym kliknięciem i za jedną, łączną cenę.

Wesołych Świąt życzy Kiwi.com

Powiązane artykuły

David Szmidt

David jest głównym autorem treści dla serwisu Kiwi.com, a także fanem piłki nożnej, melomanem i wielbicielem piwa. @UtterBlether