Kiwi.com i Uber: tanie loty i przejazdy po obniżonych stawkach

Najnowsze wiadomości Kiwi.com


|

Dwie firmy z branży travel-tech połączyły siły, aby oferować swoim klientom wyjątkowe zniżki i darmowe kupony na przeloty

W ramach ekscytującego dla wszystkich fanów podróży i innowacji posunięcia biznesowego, serwis Kiwi.com nawiązał współpracę z jedną z najbardziej znanych w świecie marek oferujących przewozy osobowe – firmą Uber.

Kiwi.com nawiązał współpracę z Uberem, aby zapewnić ekskluzywne zniżki i darmowe kupony lotniczeKiwi.com nawiązał współpracę z Uberem, aby zapewnić ekskluzywne zniżki i darmowe kupony lotnicze — Shutterstock

Obie marki będą współpracować, aby zadbać nie tylko o przystępność cenową podróży, ale także o ich bezpieczeństwo i aspekt przyjemności dla użytkownika. Od 18 sierpnia przez kolejne dwa miesiące klienci po raz pierwszy podróżujący z Polski i Rumunii, do tych krajów, lub na ich terenie otrzymają 50% zniżki na swój pierwszy przejazd Uberem po dokonaniu rezerwacji podróży w serwisie Kiwi.com. Co więcej, każdy klient Ubera w tych krajach będzie mógł zagrać w grę w aplikacji, w której nagrodą są kupony Kiwi.com o wartości od 10 aż do kwoty 450 !

Wygrywaj podczas przejazdów

Jadąc wygodnie na lotnisko lub do hotelu, uruchom aplikację Uber i zagraj w grę serwisu Kiwi.com, w której w ciągu 1 minuty musisz spakować walizkę na podróż, zabierając do niej jak największą ilość przedmiotów. Co ciekawe, nagroda przewidziana jest w każdej grze, a im szybciej i umiejętniej wykonasz to zadanie, tym jest ona większa i lepsza!

Zagraj w grę Uber w aplikacji i wygraj nagrodyZagraj w grę Uber w aplikacji i wygraj nagrody — Kiwi.com / Uber

Dzieląc się swoimi wynikami w mediach społecznościowych, możesz także pochwalić się wygraną i opowiedzieć znajomym o tym nowym, zabawnym sposobie na zdobywanie możliwości odbywania tanich podróży.

Dzięki potężnym możliwościom silników wyszukiwarek serwisu Kiwi.com, które codziennie sprawdzają ponad dwa miliardy cen u ponad 800 przewoźników, aby dać Ci pewność, że korzystasz z najkorzystniejszych cenowo wariantów podróży, te oferty i nagrody sprawią, że tanie podróże staną się jeszcze tańsze.

Kod promocyjny Uber na Kiwi.com może być wykorzystany w okresie do sześciu godzin poprzedzających lot, co oznacza, że możesz bezpiecznie i komfortowo dotrzeć na lotnisko, pozostawiając sobie dużą ilość wolnego czasu, a będąc w trasie możesz poświęcić się odkrywaniu serwisu Kiwi.com w poszukiwaniu sposobów na wykorzystanie swego nowego kuponu! Pobierz aplikację Kiwi.com, aby sprawdzać zniżki, triki podróżnicze i ukryte trasy. Możesz też konfigurować alerty cenowe dotyczące podróży, w które chcesz się udać, a my damy Ci znać, kiedy pojawią się najlepsze oferty. 

„To partnerstwo idealne”

„Cieszymy się, że możemy rozpocząć współpracę z platformą Uber. Podobnie jak Uber wprowadził rewolucję w przejazdach, nasza innowacyjna technologia dostępna w serwisie Kiwi.com zmienia tradycyjne sposoby wyszukiwania i rezerwowania lotów, zapewniając klientom większy wybór i dostęp do unikalnych planów podróży, których po prostu nie znajdzie się nigdzie indziej. To partnerstwo idealne!” mówi Golan Shaked, Dyrektor Handlowy w Kiwi.com.

Michał Konowrocki, szef Uber Poland, jest równie entuzjastycznie nastawiony do partnerstwa: „Mamy nadzieję, że dzięki naszej nowej współpracy ułatwimy tysiącom pasażerów bezpieczny i terminowy dojazd na lotnisko lub do hotelu”.

Jak wspomniano powyżej, gra w aplikacji i zniżki zostaną początkowo udostępnione w Polsce i Rumunii, z możliwością rozszerzenia na inne kraje w najbliższej przyszłości. W Polsce firma Uber funkcjonuje w dziewięciu miastach (Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Gdańsk, Katowice, Łódź, Szczecin i Lublin), natomiast w Rumunii usługi firmy dostępne są w 12 lokalizacjach (Bukareszt, Braszów, Timisoara, Kluż, Jassy, Konstanca, Krajowa, Pitești, Ploeszti, Gałacz, Oradea i Braiła).

Odwiedź stronę Kiwi.com Stories, aby zdobyć więcej inspiracji i informacji o podróżach.