Podróżowanie autobusem i pociągiem jest proste dzięki Kiwi.com

Najnowsze wiadomości Kiwi.com


2 października, 2020

| 2 października, 2020

Codziennie dodajemy nowe połączenia środkami transportu naziemnego, aby zapewnić Ci pełną swobodę wyboru

Zmienia się sposób, w jaki podróżujemy. Szukamy łatwych i niedrogich rozwiązań pozwalających na zaspokojenie wszystkich naszych potrzeb w zakresie podróży. Chcemy mieć różne opcje do wyboru i móc decydować o tym, jak chcemy podróżować. Dlatego w Kiwi.com dodaliśmy setki tras autobusowych i kolejowych do naszej wyszukiwarki połączeń, dzięki czemu planowanie podróży z nami jest łatwe, przyjemne i pozwala zaoszczędzić pieniądze.

Oferujemy więcej opcji odbycia podróży niż ktokolwiek inny

Niezależnie od tego, czy wolisz podróżować autobusem, pociągiem czy samolotem, z Kiwi.com możesz wyszukiwać i rezerwować prawie wszystkie istniejące trasy na świecie, dzięki czemu zawsze dotrzesz do celuNiezależnie od tego, czy wolisz podróżować autobusem, pociągiem czy samolotem, z Kiwi.com możesz wyszukiwać i rezerwować prawie wszystkie istniejące trasy na świecie, dzięki czemu zawsze dotrzesz do celu — Shutterstock

Wyobraź sobie, że planujesz podróż z Kopenhagi do Mediolanu, a po drodze chcesz zahaczyć o Berlin, a być może także o inne miejsca. To długa i wymagająca solidnego planu droga, pozwalająca na zwiedzenie wielu atrakcji. W jaki sposób wycisnąć z niej jak najwięcej?

Wyszukanie połączeń kolejowych lub autobusowych na wszystkie etapy podróży może być męczącym zajęciem i może mu towarzyszyć dokuczliwe uczucie, że być może dałoby się znaleźć coś tańszego, a jednocześnie zobaczyć więcej w trakcie podróży. Rezerwując podróż z Kiwi.com, masz dostęp do wszystkiego w jednym miejscu. Możesz zdecydować, czy chcesz podróżować autobusem, pociągiem, czy też połączyć oba te środki transportu z przelotem. Posiadamy największą bazę połączeń i przewoźników na świecie i stale dodajemy nowe pozycje, co oznacza, że możesz w jednym miejscu znaleźć wszystkie opcje podróży, bez obaw, że przegapisz coś godnego uwagi.

Kliknij, aby zapoznać się z aktualnymi cenami połączeń autobusowych i kolejowych z Kopenhagi do Mediolanu

Koniec z przełączaniem się między niezliczoną ilością kart w przeglądarce w celu wyszukania najlepszych połączeń, cen lub rozkładów jazdy. Wystarczy uruchomić jedno, szybkie wyszukiwanie w naszej witrynie, aby znaleźć najtańszą i najwygodniejszą trasę. Co więcej, nawet jeśli dodasz wiele połączeń do swojego planu podróży, prześlemy Ci tylko jeden bilet, którym możesz posługiwać się podczas całej swojej podróży.

Niezależnie od tego, czy wolisz podróżować autobusem, pociągiem czy samolotem, z Kiwi.com możesz wyszukiwać i rezerwować prawie wszystkie istniejące trasy na świecie, dzięki czemu zawsze dotrzesz do celu. Jeśli lubisz mieć kontrolę nad swoimi planami, możesz wybrać u nas poziom elastyczności, którego potrzebujesz.

Spersonalizuj swoją podróż dzięki naszym wygodnym filtrom

Czy Twoja trasa z Kopenhagi do Mediolanu wiedzie przez kraj, z którym nie jest Ci szczególnie po drodze? Możesz aktywować filtr Wyklucz kraje w naszej wyszukiwarce i wybrać kraje, przez które chcesz podróżować.

Masz problem ze znalezieniem odpowiedniego połączenia? Otrzymuj powiadomienia o nowych dostępnych połączeniach na trasie Twojej podróży dzięki naszemu alertowi dostępności. Wyślemy Ci wiadomość e-mail, gdy tylko wyszukamy dostępne połączenie na trasie Twojej podróży, aby umożliwić Ci dokonanie rezerwacji przed innymi.

Wyszukaj i zarezerwuj wszystkie swoje połączenia bezpośrednio, prosto i bezproblemowo, na Kiwi.com.

Kiwi.com oferuje Ci większą wartość w rozsądnej cenie. Sprawdź, jak działa NOMAD, i zacznij planować swoją podróż już dziś.