Poleć znajomego i zyskaj dodatkowe zniżki na bilety w Kiwi.com

Poleć znajomego i zyskaj dodatkowe zniżki na bilety w Kiwi.com

Najnowsze wiadomości Kiwi.com


|

Mamy dobrą wiadomość — możesz zaoszczędzić €20, dzięki poleceniu znajomym Kiwi.com! Kolejna to taka, że oni również zyskają €10, rezerwując swoje bilety na Kiwi.com!

Uwielbiasz podróżować. Właśnie dlatego korzystasz z Kiwi.com. I pewno znasz więcej osób takich jak ty, ludzi, którzy kochają unikalne oferty lotów we wspaniałe miejsca, oszczędności i sprytne triki podróżnicze.

Sposób na zniżki dla wszystkich

dwie kobiety na zewnątrz z laptopemZaproś znajomych do rezerwacji z Kiwi.com, a wszyscy dostaniecie zniżki na loty — Getty Images

Zachęć swoich przyjaciół i rodzinę do zarejestrowania się na Kiwi.com. Za każdą osobę, która zarejestruje się z Twojego polecenia i zarezerwuje bilety, otrzymasz kod rabatowy o wartości 20 euro. Każda z poleconych osób otrzyma 10 euro rabatu.

Możesz polecić tyle osób, ile tylko chcesz, a oszczędności i kody promocyjne pojawia się na Twoim profilu.

Jak to zrobić

screen z paneli Kiwi.comZaloguj się na swoje konto w Kiwi.com i przejdź do zakładki „Poleć znajomego”.

Jeśli jeszcze nie masz konta na Kiwi.com, to najwyższy czas się zarejestrować! Tylko po rejestracji konta masz dostęp do ekskluzywnych ofert i okazji, błyskawicznych wyprzedaży, spersonalizowanych sugestii dotyczących podróży i dopasowanych cen, a także wszystkich naszych bezkonkurencyjnych porad i podróżniczych narzędzi.

Jeśli już jesteś z nami, po prostu przejdź do swojego konta, wybierz „Moje podróże”, a zobaczysz zakładkę „Poleć znajomego” (między „Kredyty Kiwi.com” a „Preferencje”). Zakładka „Kredyt Kiwi.com” to miejsce, w którym zobaczysz wszystkie te cudowne zniżki, kiedy tylko ktoś z Twojego polecenia zarejestruje z konta i dokona u nas rezerwacji!

W sekcji “Poleć znajomego” (na pulpicie lub w przeglądarce) znajdziesz link polecający. Skopiuj go i wyślij do osób, które Twoim zdaniem pokocha Kiwi.com. Upewnij się, że Twoi znajomi użyją przesłanych linków do utworzenia swoich kont. Kiedy zarezerwują swoją pierwszą podróż, bingo! Otrzymasz swój kupon rabatowy.

Poleć znajomego i zyskaj super zniżki tego lata!

To takie proste. Dlaczego tego lata nie zaoszczędzić na podróżach? Zbierz swoich przyjaciół, pomóżcie sobie nawzajem zaoszczędzić pieniądze na biletach. Oni rezerwują, Ty dostajesz swoją zniżkę. Ty podróżujesz z nimi za mniej, oni oszczędzają na swojej następnej trasie. Czy to nie brzmi jak plan na wakacje?

To właśnie Kiwi.com: my hakujemy system, Ty — i Twoi znajomi — latacie taniej.

Warunki uzyskania zniżek: voucher na przelot o wartości 20 euro obowiązuje przy rezerwacji o wartości 200 euro lub wyższej. Podczas jednej rezerwacji może być użyty tylko jeden kod promocyjny. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie poświęconej poleceniom.

Odwiedź Kiwi.com Stories po więcej inspiracji podróżniczych.

 

Powiązane artykuły

David Szmidt

David jest głównym autorem treści dla serwisu Kiwi.com, a także fanem piłki nożnej, melomanem i wielbicielem piwa. @UtterBlether