Revolut & Kiwi.com: sprytne podróżowanie do potęgi

Najnowsze wiadomości Kiwi.com


|

Oszczędzaj pieniądze i zyskaj dodatkowe korzyści w podróży — rezerwuj bilety na Kiwi.com używając aplikacji Revolut.

W Kiwi.com uwielbiamy sprytne podróżowania. Hackujemy system, a Ty latasz za mniej — to nasz cel. Dlatego jesteśmy podekscytowani naszą najnowszą współpracą z Revolut.

Revolut pozwala Ci sprytnie zarządzać finansami, a jeśli założysz konto teraz, możesz otrzymać 90 zł zwrotu na konto, gdy użyjesz go do dokonania rezerwacji na Kiwi.com. Co więcej, jeśli jesteś Polsce dostęp do Revolut Premium dostaniesz za darmo na trzy miesiące! 

Podróżuj więcej, oszczędzaj więcej

para podróżników na tle dworcaDzięki naszej współpracy hackowanie podróży będziesz mieć w małym palcu — Shutterstock

Kiwi.com i Revolut to fantastyczne narzędzia, jeśli chodzi o podróże i finanse. Potężny Kiwi-Code na Kiwi.com przeszukuje codziennie ponad dwa miliardy tras, aby znaleźć najtańsze oferty podróży, podczas gdy aplikacja Revolut pozwala więcej zaoszczędzić dając opcje międzynarodowych przelewów bez ukrytych opłat, płacenia w ponad 150 walutach przeliczając je po najlepszym kursie. Nie dość, że bez prowizji wypłacisz gotówkę za granicą, to możesz też liczyć na zniżki w sklepach, restauracjach czy hotelach.

Nawet jeśli coś zaburzy Twoje plany podróży, Kiwi.com i Revolut stają ramie w ramię, żeby Cię wspierać. Kiedy rezerwujesz podróż z Gwarancją Kiwi.com, masz zapewnione pełne wsparcie, że jeśli coś pójdzie nie tak. Podczas gdy my zajmiemy się wyszukaniem Ci nowego planu podróży, funkcja SmartDelay w Revolut Premium daje ​​Ci (i osobom, z którymi podróżujesz) bezpłatne wejście do lobby VIP na lotnisku, uprzyjemniając oczekiwanie na kontynuacje wyjazdu.

Konto Premium oznacza nieograniczoną wymianę walut i bezpłatną wypłatę gotówki z międzynarodowych bankomatów, a także dostęp do ponad 1000 ekskluzywnych poczekalni na lotniskach na całym świecie. Pozwala dzielić się kosztami ze znajomymi i skorzystać z ubezpieczenia podróżnego Revolut. Najmłodsi mogą rozwijać umiejętności finansowe dzięki bezpłatnym kontom Revolut Junior.

Fikcyjne plany podróży + Revolut

Revolut & Kiwi.com: sprytne podróżowanie do potęgiUzyskaj zwrot części wydatków z najbliższej podróży i trzy miesiące subskrypcji Revolut Premium przy rezerwacji na Kiwi.com — Shutterstock

Jak więc w pełni wykorzystać wszystkie te triki, które pozwalają zaoszczędzić pieniądze? Cóż, słyszałeś o fikcyjnych planach podróży Kiwi.com? Działa to mniej więcej tak:

Powiedzmy, że chcesz polecieć z Luksemburga do Lizbony. Lot bezpośredni, ze względu na swoją popularność, kosztuje 77 euro. To prawdopodobnie nie jest to, jego faktyczny koszt, ale taką cenę narzuca linia lotnicza. Jeśli jednak zarezerwujesz połączenie z Luksemburga do Faro, które ma przesiadkę w Lizbonie, to ta podróż, nawet z dodatkowym lotem, kosztuje tylko 48 euro, ponieważ nie jest to typowa czy popularna trasa.

Aby zaoszczędzić na przelocie wystarczy zarezerwować tę trasę (zostanie ona oznaczona gwiazdką i dopiskiem Travel Hack podczas wyszukiwania na Kiwi.com) i zakończyć podróż w Lizbonie bez transferu do Faro. Dzięki Kiwi.com oszczędzasz pieniądze, a gdy zarezerwujesz tę trasę po otwarciu konta Revolut otrzymasz dodatkowo zwrot gotówki,  To dopiero hackowanie systemu! 

Wkręć się!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych sprytnych sposobach na oszczędzanie, zajrzyj na naszą stronę na Facebooku i dowiedz się, jak odkrywać miasta ukryte w fikcyjnych planach podróży. Nie zapomnij otworzyć konta w aplikacji Revolut, aby opłacić następną podróż

 Zajrzyj tu i dowiedz się jak podróżować za grosze!

Po więcej podróżniczych trików i inspiracji zaglądaj na Kiwi.com Stories.