Samoloty, pociągi i autobusy: podróże multimodalne z Kiwi.com

Samoloty, pociągi i autobusy: podróże multimodalne z Kiwi.com

Porady podróżnicze


|

Przeczytaj wszystko o naszym triku podróżniczym, który pozwoli Ci połączyć loty, pociągi i autobusy w jeden tani plan podróży.

W Kiwi.com zhakowaliśmy system, a Ty możesz podróżować za mniej. Nie tylko zapewnimy Ci najtańszy, ale też najbardziej efektywny transport z punktu A do punktu B. Nasz Kod Kiwi nie tylko wyszukuje tanie loty, ale także połączenia w transporcie naziemnym — pociągi i autobusy — co pozwala nam połączyć wszystkie bilety w jeden łatwy, prosty i opłacalny plan podróży. To jest właśnie podróżowanie różnymi środkami transportu z Kiwi.com.

Podróżuj autobusem lub pociągiem z Kiwi.com

kobieta w kapeluszu z telefonem w ręku w pociąguCzy wiesz, że Kiwi.com może znaleźć Ci bilety na pociągi i autobusy, nie tylko na samolot? – Shutterstock


Zdarzyło Ci się zastanawiać nad tym, czy taniej i/lub szybciej byłoby dostać się do celu autobusem, lub pociągiem zamiast samolotem?  Znalezienie odpowiedzi wymagało kiedyś czasu i wysiłku z Twojej strony, wyszukiwania tras obsługiwanych przez różne firmy na wielu różnych stronach internetowych. Aż do teraz.

Technologiczne rozwiązania podróżnicze są tym, czym zajmujemy się w Kiwi.com. Innowacyjność naszych rozwiązań dla podróżujących wynika z możliwości skanowania ponad 95% światowych ofert turystycznych przez Kod Kiwi. Multimodalne podróże (czyli łączące różne środki transportu) to tylko jeden z naszych trików podróżniczych. W praktyce oznacza, że możesz znaleźć najtańsze loty, pociągi i autobusy w jednym miejscu, za pomocą jednego wyszukiwania, dzięki czemu wiesz, że dostajesz się z jednego miejsca do drugiego w najlepszy możliwy sposób.

Korzyści z podróży multimodalnych

osoba z plecakiem na dworcu autobusowym, na drugim planie autobusWystarczy kilka kliknięć, aby stworzyć plan podróży z punktu A do punktu B — Shutterstock

Powiedzmy, że podróżujesz z małego miasta do innego małego miasta w innym kraju — na pewno samolot nie wystarczy, aby połączyć oba końce tej trasy! Dzięki Kiwi.com możesz zarezerwować pociąg lub autobus, który zabierze Cię do miasta i na lotnisko, samolot do kraju docelowego i dalszy transport do miejsca, w którym się zatrzymasz. To wszystko w jednym wyszukiwaniu, z jednym planem podróży i w jednej cenie. Możesz wybrać najwygodniejszy dla siebie sposób podróżowania.

Wyszukiwanie multimodalnych połączeń

zrzut ekranu wyszukiwania multimodal Kiwi.comW tym miejscu na naszej stronie znajdziesz filtr „Transport”…

 

zrzut ekranu z aplikacji Kiwi.com…a tak to wygląda w aplikacji.

Samo wyszukiwanie rozwiązań łączących różne środki transportu na Kiwi.com jest prostsze niż myślisz. Wyszukaj połączenie na naszej stronie internetowej lub w aplikacji, a następnie na stronie wyników znajdź filtr „Transport”. Użyj go, aby zobaczyć lub ukryć plany podróży zawierające loty, pociągi lub autobusy. Ile Ci to zajmie? Najwyżej minutę!

W zależności od tego, czego szukasz, możemy sortować wyniki pod względem ceny, czasu podróży, czasu wyjazdu lub ogólnej oceny. Wystarczy kliknąć 'Najtańszy’, 'Najszybszy’, 'Najwcześniejszy’ lub 'Najlepszy’ na górze strony.

Tak dla przypomnienia…

Każdy multimodalny plan podróży zakłada też własny transfer, więc miej na uwadze kilka rzeczy, które należy wziąć pod uwagę podczas rezerwacji trasy z tym trikiem. Musisz pamiętać o takich aspektach jak:

  • odebranie bagażu lub nadanie go w trakcie podróży
  • przemieszczanie się między terminalem lotniska a stacją
  • upewnienie się, że posiadasz dokumenty podróżne potrzebne do uzyskania pozwolenia na wjazd do kraju, z którego odjeżdża lub przyjeżdża Twój autobus, lub pociąg

Przeczytaj więcej o samodzielnym transferze, triku podróżniczym będącym podstawą produktu Kiwi.com.

Więc, na co czekasz? Wejdź na Kiwi.com, po najlepszy multimodalny plan podróży dopasowany do swojego budżetu!

@kiwi.com Did you know that we have this search option?👀 #multimodaltravel #travelbyplane #travelbybus #travelbytrain #cheaptravel #kiwicomtravel #kiwicomhackthesystem #wehackthesystem #flyforless ♬ Peace – Official Sound Studio


Po jeszcze więcej podróżniczych inspiracji zajrzyj na Kiwi.com Stories

 

Powiązane artykuły

Hana Leakey

Hana jest redaktorką Kiwi.com, maniaczką geografii i entuzjastką Eurowizji.