Skorzystaj z funkcji self-connect serwisu Kiwi.com, aby uzyskać największą wartość za zainwestowane środki finansowe

Skorzystaj z funkcji self-connect serwisu Kiwi.com, aby uzyskać największą wartość za zainwestowane środki finansowe

Najnowsze wiadomości Kiwi.com


|

Łącz przeloty, drogi autobusowe i szlaki kolejowe, aby znaleźć nowe i ekscytujące trasy, które być może nigdy nie gościły w Twojej wyobraźni

Dzięki stosowanej przez nas technologii dopasowywania do siebie połączeń, nazwanej przez nas Virtual Interlining, nasze opcje wyszukiwania pozwalają podróżnym łączyć i dopasowywać do siebie tysiące połączeń lotniczych i naziemnych, oferowanych przez przewoźników, którzy normalnie ze sobą nie współpracują.

Na Kiwi.com możesz łączyć różne rodzaje lotów, podróży pociągiem i tras autobusowych oraz zespolić je w jedną podróż z jednym biletem. To rozwiązanie jest proste i daje Ci swobodę wyboru sposobu podróżowania, jednocześnie oferuje także większą wartość w stosunku do wydanych środków finansowych.

Obejrzyj nasz film, aby dowiedzieć się, jak działa nasza funkcja self-connect

 

Planujesz złożoną podróż? Po prostu wyszukaj punkt początkowy i miejsce docelowe na Kiwi.com, a my przedstawimy Ci każdy etap i każde połączenie stanowiące część Twojego planu podróży. Płacisz jedną cenę i otrzymujesz jeden bilet na całą podróż. To wszystko. Proste.

Dzięki posiadaniu tysięcy połączeń w jednym miejscu, możesz swobodnie decydować, kiedy i jak chcesz podróżować. Nasza technologia self-connecting łączy dostawców usług podróżnych, którzy normalnie ze sobą nie współpracują, dzięki czemu możesz tworzyć trasy, które inaczej by nie istniały, a nawet odkrywać trasy, których linie lotnicze nie reklamują. 

Dzięki naszym elastycznym opcjom rezerwacji możesz dostosowywać rezultaty swoich wyszukiwań, aż będą w pełni odpowiadać Twoim potrzebom, a my ułożymy wszystkie wyszukane etapy w jedną podróż w zaledwie kilka sekund. 

Wyciśnij ze swojej podróży najwięcej jak się da, dzięki naszym ekscytującym opcjom planowania

Dzięki posiadaniu tysięcy połączeń w jednym miejscu, możesz swobodnie decydować, kiedy i jak chcesz podróżowaćDzięki posiadaniu tysięcy połączeń w jednym miejscu, możesz swobodnie decydować, kiedy i jak chcesz podróżować — Shutterstock

Linie lotnicze i różnej wielkości dostawcy usług podróżnych stanowią podstawę tego, co robimy, a w połączeniu z naszą misją udoskonalania doświadczenia podróży, serwis Kiwi.com rzuca wyzwanie sztywnej i nieelastycznej branży usług turystycznych, po której tak trudno jest się poruszać.

Stworzyliśmy największą bazę połączeń podróżnych na świecie i każdego dnia dodajemy do niej kolejnych przewoźników i nowe trasy. Dzięki nam możesz wyszukać ekscytujące nowe opcje na odbycie podróży, niedostępne nigdzie indziej, i mieć pewność, że żadna lepsza cenowo oferta ani bardziej dogodna trasa nie została przez Ciebie przegapiona. 

Dajemy Ci pewność najlepszej oferty.

Mamy wszystkie te najróżniejsze kombinacje, które tylko mogą Ci przyjść do głowy, i zawsze oferujemy Ci coś więcej za zainwestowane przez Ciebie środki, dzięki czemu możesz mieć pewność, że najlepsza oferta leży właśnie przed Tobą. Jeśli czegoś nie ma na Kiwi.com, prawdopodobnie to nie istnieje. 

Sprawdź opcje funkcji self-connect. Wiemy, że wzbudziliśmy Twoją ciekawość.

Powiązane artykuły