KIWI
 
Tips
Discover • 10 minutes to read

Czy Kiwi.com jest legalną i godną zaufania stroną internetową?

Znalezienie tanich lotów może być wyzwaniem, zwłaszcza jeśli nie wiesz, od czego zacząć. Kiwi.com rozwiązuje ten problem i zamienia go w możliwości zapewniając najtańsze oferty, dzięki czemu możesz podróżować gdziekolwiek chcesz za przystępną cenę.

W Kiwi.com korzystamy z wielu niezawodnych funkcji, aby obniżyć koszty lotów. Nasza potężna wyszukiwarka, technologia Kiwi-Code i unikalne hacki podróżne pozwalają dodać wszystko, czego potrzebujesz, aby dostać się tam, gdzie się wybierasz. A to tylko niektóre z naszych działań, które gwarantują najniższe możliwe ceny!

Prawdopodobnie jesteś tutaj, aby znaleźć odpowiedź na pytanie: “Czy Kiwi.com jest godną zaufania stroną internetową, oraz jakie ma opinie?“. Pozwól nam udzielić Ci odpowiedzi.

Gdzie znajduje się Kiwi.com?

Kiwi.com znajduje się na całym świecie. Naszą główną siedzibę można znaleźć w Czechach, w naszych biurach w Pradze i Brnie, ale mamy też inne biura w różnych miastach na całym świecie, gdzie nasze oddane zespoły ciężko pracują dla naszych klientów.

Jak długo Kiwi.com działa na rynku?

Firma Kiwi.com została założona w 2012 roku pod nazwą “Skypicker.com”, która w 2016 roku zmieniła nazwę na “Kiwi.com”. Po ponad dziesięciu latach staliśmy się jedną z najpopularniejszych wyszukiwarek lotów w sieci, z 100 milionami wyszukiwań dziennie przez użytkowników, wieloma milionami sprawdzeń cen dziennie i średnio 60 000 sprzedanych miejsc każdego dnia.

Od momentu powstania Kiwi.com świat stał się bardziej dostępny, ponieważ przenosimy tanie podróże na wyższy poziom. Prawdziwą misją naszej firmy jest zapewnienie najtańszych opcji podróży, których inni nie mogą znaleźć, aby podróże były dostępne dla każdego. Zwiedzanie świata powinno być dostępne dla wszystkich.

Czy Kiwi.com jest godnym zaufania partnerem?

Często spotykamy się z pytaniami na różnych platformach internetowych: “Czy Kiwi.com jest bezpiecznym partnerem do rezerwacji lotów?”. Odpowiedź brzmi: tak, Kiwi jest w 100% bezpieczne i legalne.

Jesteśmy renomowaną firmą turystyczną, która ma jeden cel – wykorzystać naszą innowacyjną technologię, aby pomóc Ci znaleźć niedrogie opcje lotów, aby dostać się z punktu A do punktu B. Współpracujemy z ponad 600 liniami lotniczymi i mamy 299 połączeń transportu naziemnego, aby spełnić Twoje marzenia o podróży.

Korzystanie z Kiwi.com jest całkowicie bezpłatne. Nie pobieramy żadnych ukrytych dodatkowych opłat za korzystanie z naszej strony internetowej lub naszych ekscytujących narzędzi takich jak Nomad (wyszukiwarki lotów do wielu miast, która pozwala odwiedzić wiele miejsc podczas podróży). Nasza technologia zbiera informacje z 95% lotów na całym świecie, aby znaleźć tanie taryfy i dostarczyć je Tobie, abyś mógł zobaczyć świat.

Czym jest gwarancja Kiwi.com? Czy chroni ona moje podróże?

Dzięki gwarancji Kiwi.com (Kiwi.com Guratnee) zawsze masz możliwość dotarcia do miejsca docelowego, nawet jeśli linia lotnicza, w której zarezerwowałeś lot, zmieni plan podróży. Gwarancja Kiwi.com obejmuje wszystkie etapy lotu, połączenia, samodzielne transfery oraz podróże autobusem lub pociągiem.

Po dodaniu Gwarancji Kiwi.com do swojej podróży, jesteś objęty następującymi gwarancjami w zależności od konkretnej sytuacji:

 • Wszelkie zmiany wprowadzone przez linię lotniczą
 • Dodatek na poczęstunek
 • Zwrot kosztów alternatywnego planu podróży
 • Pomoc 24/7 podczas podróży
 • Zwrot kosztów zakwaterowania
 • Opłata za transfer z lotniska

Istnieją sytuacje, w których Gwarancja Kiwi nie ma zastosowania:

 • Późne zameldowanie
 • Zmiana planu podróży bez wcześniejszego skontaktowania się z Kiwi.com
 • Brak odpowiedzi na nasze oferty w ciągu 24 godzin
 • Nie dostarczysz prawidłowych dokumentów podróży lub nie posiadasz odpowiedniej wizy uprawniającej do wjazdu do kraju, do którego podróżujesz.
 • Linia lotnicza odmówiła Ci wejścia na pokład, ponieważ naruszyłeś jej zasady
 • Nieprzewidziane okoliczności, takie jak złe warunki pogodowe, strajki i inne.

Zdecydowanie warto zainwestować w Gwarancję Kiwi.com. Istnieje wiele sytuacji, które mogą wpłynąć na czas odlotu. Gwarancja Kiwi.com chroni przed potencjalnymi problemami, które mogą wystąpić podczas podróży.

Przeczytaj więcej o Gwarancji Kiwi.com

Jak działa Kiwi.com i w jaki sposób jesteśmy w stanie znaleźć niewiarygodnie tanie bilety lotnicze?

Wspomnieliśmy już, że jesteśmy jedną z najtańszych wyszukiwarek lotów online. Teraz pokażemy ci, w jaki sposób znajdujemy najlepsze oferty dzięki naszym trikom podróżniczym.

Jaki jest sekret Kiwi.com w znajdowaniu tanich taryf?

Nie pracujemy, żeby pomóc liniom lotniczym, a hakujemy system abyś mógł latać za mniej. Nie chcemy się chwalić, ale nasza technologia Kiwi-Code i hacki podróżnicze pomogły naszym cenionym klientom pokonać 18,2 miliarda kilometrów w 2022 roku w niewiarygodnie niskich cenach.

Oto jak to robimy.

Samodzielny transfer – Nasz plan podróży z samodzielnym transferem umożliwia dotarcie do dowolnego miejsca, nawet jeśli nie ma do niego dostępnego planu podróży. Robimy to, łącząc ze sobą linie lotnicze, które nie mają tras łączonych. Załóżmy na przykład, że chcesz dostać się z Bangkoku do Dublina w rozsądnej cenie. Zamiast latać jedną linią lotniczą na czas trwania trasy, zarezerwowalibyśmy dla Ciebie drugi lot inną linią lotniczą, aby obniżyć koszt taryfy.

Nie ograniczamy się tylko do lotów. Łączymy również autobusy i pociągi, aby stworzyć różne trasy podróży, dzięki czemu dotrzesz do wybranych miejsc po niższych kosztach.

Hack na ukryte miasta – Nasz hack na ukryte miasta jest świetny, jeśli lubisz podróżować do popularnych miejsc i chcesz pokonać wysokie ceny na popularnych bezpośrednich trasach. Załóżmy, że chcesz dostać się  z Amsterdamu do Barcelony, ale kosztuje to zbyt dużo. Znajdziemy dla ciebie dwuetapowy plan podróży z przesiadką w Barcelonie, gdzie zdecydujesz się powiedzieć “Hasta la vista, drugi etap podróży!”.

Throwaway ticketing – Bilety jednorazowe pomagają ominąć często drogie taryfy w jedną stronę. Tak więc, jeśli linia lotnicza sprzedaje bilet w obie strony tańszy niż bilet w jedną stronę, zaoferujemy ci go, nawet jeśli ustawiłeś filtr wyszukiwania na jedną stronę.

Nomad – Po co zwiedzać jedno miasto, skoro można zobaczyć kilka w tym samym czasie? Nomad to nasza kombinacja podróży do wielu miast, która pozwala nam określić, jakie miasta chcesz zobaczyć podczas podróży w określonym czasie, a my w ciągu kilku sekund zapewnimy Ci najtańszą możliwą trasę. Funkcja ta jest łatwa do znalezienia. Wystarczy wejść na naszą stronę główną, wybrać Nomad z menu wyszukiwania i zacząć dodawać miejsca, które chcesz odwiedzić. Możesz zdecydować, czy chcesz odbyć podróż w obie strony, czy zakończyć ją w innym wspaniałym mieście. Możliwości są nieograniczone, gdy rezerwujesz z Kiwi.com.

Alerty cenowe – ceny lotów stale się zmieniają. Gdy skorzystasz z naszych alertów cen lotów, powiadomimy Cię o wszelkich zmianach cen, gdy tylko zostaną one wprowadzone. W ten sposób nie będziesz musiał codziennie wielokrotnie wyszukiwać trasy lotu; po prostu wyślemy Ci powiadomienie, jeśli nastąpiła jakakolwiek zmiana, abyś mógł dokonać zakupu po żądanej cenie.

Co to jest Kiwi-Code i jak może Ci pomóc?

Podróżowanie z ograniczonym budżetem jest łatwe dzięki Kiwi-Code. To nasza tajna broń, która pomaga nam znaleźć niedrogie taryfy, których inne wyszukiwarki lotów po prostu nie widzą. Codziennie skanuje ponad 50 miliardów tras lotniczych, więc nigdy nie pozwolimy, aby oferta dla Ciebie nie została przez nas zauważona.

Nasza obsługa klienta

Czy Kiwi.com oferuje całodobową pomoc podczas podróży?

W Kiwi.com nasi klienci są najważniejsi. Wierzymy, że gdy kupujesz u nas bilet, naszym obowiązkiem jest pomoc w razie jakichkolwiek problemów podczas podróży.

Nasza strona pomocy została zaprojektowana specjalnie z myślą o kwestiach, które możesz rozwiązać samodzielnie, bez pomocy jednego z naszych agentów. Niezależnie od tego, czy chcesz uzyskać informacje na temat opcji zwrotu kosztów, czy też listę ograniczeń dotyczących podróży w miejscu docelowym, do którego się wybierasz, możesz zobaczyć pełną listę zapytań za pośrednictwem samej strony. Masz trudności ze znalezieniem tego, czego szukasz? Zapoznaj się z naszym nowym chatbotem, który może pomóc w odpowiedzi na wiele pytań, dzięki czemu nie musisz czekać w kolejce, aby porozmawiać z zespołem pomocy technicznej.

Jeśli nasza strona pomocy nie jest w stanie rozwiązać Twojego problemu, z pomocą przychodzi nasz zespół wsparcia. Oto niektóre z ważnych tematów, w sprawie których można się z nimi skontaktować:

 • Usługi dodatkowe
 • Bagaż
 • Zmiany, anulowanie lub zwrot kosztów
 • Odprawa i dokumenty podróży
 • Podczas podróży
 • Płatności

Mamy nadzieję, że pomoże Ci to zrozumieć, w jaki sposób Kiwi.com jest bezpieczne, godne zaufania i stanowi najlepszy wybór do znalezienia i zarezerwowania kolejnej podróży!

Życzymy bardzo przyjemnej podróży