Air Tanzania

Billige flyrejser med Air Tanzania

Én søgning – samtlige flyrejser

Én søgning – samtlige flyrejser

Vi finder de bedste flytilbud og rejsetricks til dig, så du kan vælge, hvordan du vil booke.

Slip for rejsestress

Slip for rejsestress

Med Kiwi.com Guarantee har vi din ryg, uanset hvad der sker.

Millioner af mennesker har tillid til os

Millioner af mennesker har tillid til os

Slut dig til mere end 10 millioner rejsende, der hvert år booker nemt og bekvemt.

Andre flyafgange i nærheden af Columbus

Enkeltbilletter
  • Enkeltbillet
    Atlanta

    Cincinnati CVGAtlanta ATL

    Fra 149 kr
  • Enkeltbillet
    Atlanta

    Cleveland CLEAtlanta ATL

    Fra 149 kr
  • Enkeltbillet
    Raleigh

    Detroit DTWRaleigh RDU

    Fra 201 kr
  • Enkeltbillet
    Washington D.C.

    Detroit DTWWashington D.C. BWI

    Fra 239 kr
  • Enkeltbillet
    Dallas

    Detroit DTWDallas DFW

    Fra 276 kr
  • Enkeltbillet
    Jacksonville

    Cincinnati CVGJacksonville JAX

    Fra 284 kr
Returbilletter
  • Returbillet
    Atlanta

    Cleveland CLEAtlanta ATL

    Fra 276 kr
  • Returbillet
    Atlanta

    Cincinnati CVGAtlanta ATL

    Fra 298 kr
  • Returbillet
    Raleigh

    Detroit DTWRaleigh RDU

    Fra 396 kr
  • Returbillet
    Washington D.C.

    Detroit DTWWashington D.C. BWI

    Fra 463 kr
  • Returbillet
    Dallas

    Detroit DTWDallas DFW

    Fra 530 kr
  • Returbillet
    Orlando

    Cleveland CLEOrlando MCO

    Fra 553 kr

Billigste flyafgange med Air Tanzania

Enkeltbilletter
  • Zanzibar ZNZVictoria Falls VFA

    Fra 911 kr
  • Zanzibar ZNZNairobi NBO

    Fra 1,263 kr
  • Zanzibar ZNZLusaka LUN

    Fra 1,300 kr
  • Zanzibar ZNZHarare HRE

    Fra 1,308 kr
  • Dar es-Salaam DAREntebbe EBB

    Fra 1,427 kr
  • Dar es-Salaam DARMahé SEZ

    Fra 1,502 kr
Returbilletter
  • Zanzibar ZNZVictoria Falls VFA

    Fra 1,719 kr
  • Zanzibar ZNZCape Town CPT

    Fra 1,980 kr
  • Dar es-Salaam DARNairobi NBO

    Fra 2,548 kr
  • Dar es-Salaam DAREntebbe EBB

    Fra 2,795 kr
  • Dar es-Salaam DARMahé SEZ

    Fra 2,892 kr
  • Dar es-Salaam DARJohannesburg JNB

    Fra 3,640 kr

Air Tanzanias destinationskort 2026

LandByLufthavnIATA-kode
KenyaNairobiJomo Kenyatta InternationalNBO

Air Tanzania-ruter

Se flyrejser fra andre flyselskaber

Download vores app

Spring ud i dit næste eventyr nu. Download vores app og udforsk billige flyrejser uden besvær!

Air Tanzania-kort
Søg efter flyrejser med Air Tanzania