Air Cambodia

Halvat lennot – Air Cambodia

Yksi haku, kaikki lennot

Yksi haku, kaikki lennot

Etsimme sinulle parhaat lentotarjoukset ja matkahakkeroinnit, jotta voit valita, miten varaat.

Heitä kaikki matkahuolesi

Heitä kaikki matkahuolesi

Kiwi.com Guaranteella olemme tukenasi, tapahtui mitä tahansa.

Miljoonien luottama

Miljoonien luottama

Liity yli 10 miljoonan vuosittaisen matkustajan joukkoon, jotka tekevät varauksia vaivatta.

Muita kohteen Columbus läheltä lähteviä lentoja

Yksisuuntaiset lennot
  • Yksisuuntainen lento
    Orlando

    Cincinnati CVGOrlando MCO

    Alkaen 29 €
  • Yksisuuntainen lento
    Atlanta

    Cleveland CLEAtlanta ATL

    Alkaen 29 €
  • Yksisuuntainen lento
    Tampa

    Detroit DTWTampa TPA

    Alkaen 30 €
  • Yksisuuntainen lento
    Fort Lauderdale

    Cincinnati CVGFort Lauderdale FLL

    Alkaen 32 €
  • Yksisuuntainen lento
    Fort Lauderdale

    Detroit DTWFort Lauderdale FLL

    Alkaen 33 €
  • Yksisuuntainen lento
    Myrtle Beach

    Columbus LCKMyrtle Beach MYR

    Alkaen 35 €
Meno-paluulennot
  • Meno-paluulento
    Atlanta

    Cleveland CLEAtlanta ATL

    Alkaen 55 €
  • Meno-paluulento
    Fort Lauderdale

    Cincinnati CVGFort Lauderdale FLL

    Alkaen 61 €
  • Meno-paluulento
    Fort Lauderdale

    Detroit DTWFort Lauderdale FLL

    Alkaen 63 €
  • Meno-paluulento
    Atlanta

    Cincinnati CVGAtlanta ATL

    Alkaen 74 €
  • Meno-paluulento
    Fort Lauderdale

    Cleveland CLEFort Lauderdale FLL

    Alkaen 74 €
  • Meno-paluulento
    Miami

    Cleveland CLEMiami MIA

    Alkaen 76 €

Air Cambodia – halvimmat lennot

Yksisuuntaiset lennot
  • Phnom Penh KTIBangkok BKK

    Alkaen 71 €
  • Phnom Penh KTIKanton CAN

    Alkaen 107 €
  • Phnom Penh KTIHongkong HKG

    Alkaen 115 €
  • Phnom Penh KTIHồ Chí Minhin kaupunki SGN

    Alkaen 117 €
  • Phnom Penh KTIShenzhen SZX

    Alkaen 121 €
  • Phnom Penh KTIPhú Quốc PQC

    Alkaen 122 €
Meno-paluulennot
  • Phnom Penh KTIBangkok BKK

    Alkaen 141 €
  • Phnom Penh KTIShenzhen SZX

    Alkaen 206 €
  • Phnom Penh KTIHongkong HKG

    Alkaen 217 €
  • Phnom Penh KTIKanton CAN

    Alkaen 218 €
  • Phnom Penh KTIHồ Chí Minhin kaupunki SGN

    Alkaen 222 €
  • Phnom Penh KTIPhú Quốc PQC

    Alkaen 226 €

Air Cambodia – kohdekartta 2026

Air Cambodia – reitit

Katso muiden lentoyhtiöiden lentoja

Lataa sovelluksemme

Aloita seuraava seikkailusi nyt. Lataa sovelluksemme ja tutki edullisia lentoja vaivattomasti.

Air Cambodia – kartta
Etsi Air Cambodia -lentoja