Spirit Airlines

Φθηνές πτήσεις με Spirit Airlines

Μία αναζήτηση, όλες οι πτήσεις

Μία αναζήτηση, όλες οι πτήσεις

Βρίσκουμε τις καλύτερες προσφορές πτήσεων και ταξιδιωτικά κόλπα, ώστε να μπορείτε να επιλέξετε πώς θα κάνετε κράτηση.

Ξεχάστε το άγχος του ταξιδιού

Ξεχάστε το άγχος του ταξιδιού

Με την Kiwi.com Guarantee, είμαστε δίπλα σας ό,τι κι αν συμβεί.

Εμπιστεύονται εκατομμύρια

Εμπιστεύονται εκατομμύρια

Γίνετε μέλος σε πάνω από 10 εκατομμύρια ταξιδιώτες ετησίως που κάνουν κράτηση με ευκολία.

Πτήσεις Spirit Airlines από Κολόμπους

Πτήσεις απλής μετάβασης
  • Πτήση απλής μετάβασης
    Φορτ Λόντερντεϊλ

    Κολόμπους CMHΦορτ Λόντερντεϊλ FLL

    Από 85 €
Πτήσεις με επιστροφή
  • Πτήση με επιστροφή
    Φορτ Λόντερντεϊλ

    Κολόμπους CMHΦορτ Λόντερντεϊλ FLL

    Από 164 €

Πτήσεις της Spirit Airlines που αναχωρούν κοντά σε Κολόμπους

Πτήσεις απλής μετάβασης
  • Ντιτρόιτ DTWΦιλαδέλφεια PHL

    Από 70 €
  • Κολόμπους CMHΦορτ Λόντερντεϊλ FLL

    Από 85 €
Πτήσεις με επιστροφή
  • Ντιτρόιτ DTWΝτάλας DFW

    Από 117 €
  • Ντιτρόιτ DTWΦιλαδέλφεια PHL

    Από 140 €
  • Πίτσμπουργκ PITΜιρτλ Μπιτς MYR

    Από 153 €
  • Κολόμπους CMHΦορτ Λόντερντεϊλ FLL

    Από 164 €
  • Πίτσμπουργκ PITΧιούστον IAH

    Από 237 €

Άλλες πτήσεις που αναχωρούν κοντά σε Κολόμπους

Πτήσεις απλής μετάβασης
  • Ντιτρόιτ DTWΤάμπα TPA

    Από 29 €
  • Σινσινάτι CVGΦορτ Λόντερντεϊλ FLL

    Από 32 €
  • Σινσινάτι CVGΟρλάντο MCO

    Από 33 €
  • Ντιτρόιτ DTWΦορτ Λόντερντεϊλ FLL

    Από 33 €
  • Ντέιτον DAYΜιρτλ Μπιτς MYR

    Από 33 €
  • Κολόμπους LCKΜιρτλ Μπιτς MYR

    Από 35 €
Πτήσεις με επιστροφή
  • Ντιτρόιτ DTWΦορτ Λόντερντεϊλ FLL

    Από 63 €
  • Σινσινάτι CVGΦορτ Λόντερντεϊλ FLL

    Από 73 €
  • Σινσινάτι CVGΑτλάντα ATL

    Από 74 €
  • Κλίβελαντ CLEΦορτ Λόντερντεϊλ FLL

    Από 74 €
  • Κλίβελαντ CLEΜαϊάμι MIA

    Από 76 €
  • Ντιτρόιτ DTWΑτλάντα ATL

    Από 77 €

Φθηνές πτήσεις με Spirit Airlines

Πτήσεις με επιστροφή
  • Μαϊάμι MIAΣαν Χουάν SJU

    Από 154 €
  • Χιούστον IAHΚανκούν CUN

    Από 200 €

Χάρτης προορισμών Spirit Airlines 2026

Πτήσεις Spirit Airlines

Κωδικός αεροπορικής εταιρείαςNK
Βάση αεροδρομίουFLL
Μέγεθος στόλου155
Τύπος αεροσκάφουςAirbus A319-100, Airbus A319neo, Airbus A320-200, Airbus A320neo, Airbus A321-200, Airbus A321neo
Προορισμοί75 in 18 states

Διαδρομές Spirit Airlines

Ανακαλύψτε πτήσεις από άλλες αεροπορικές εταιρείες

Κατεβάστε την εφαρμογή μας

Ξεκινήστε την επόμενη περιπέτειά σας τώρα. Κατεβάστε την εφαρμογή μας και ανακαλύψτε φθηνές πτήσεις χωρίς κόπο!

Χάρτης Spirit Airlines
Αναζήτηση πτήσεων Spirit Airlines